Перейти до основного вмісту

Британські суди отримали негативні відгуки користувачів Google Maps

Недавнє рішення Google дозволити користувачу оглянути та оцінити будь-яку будівлю в світі призвело до того, що британські суди та поліцейські відділки зіткнулися зі шквалом неоднозначних рецензій. Про це повідомляє  The Guardian

Майбутні відвідувачі Магістратського суду Темзи в Східному Лондоні, який має оцінку 1,8 з 5, на Google Maps побачать 19 відгуків, які попереджають: «остерігайтеся цих магістратів та їх радників, які приховують знання від спільноти, щоб ввести нас в оману», а також зазначають про «непрофесійне служіння».

Оцінку 1,2 з 5 отримав Магістратський суд Хайбері. Серед 45 відгуків один був таким: «Мої податки йдуть на операції зі зміни статі та на аборти, тоді як дотримання закону, доступ до правосуддя та інші важливі складові нашої демократії піддаються все більшій корозії». 

Стратфордський суд Лондона має середню оцінку 1,4 через "малоактивний та неефективний" персонал і "дуже обмежений" сервіс.

Суди поза межами Лондона отримують менше відгуків, серед яких навіть є хороші. Наприклад, один із судів міста Болтон отримав 5-зірковий відгук з коментарем: «День, проведений на засіданні там, пройшов не дарма, сходив би ще раз заради сміху».

Залишити коментар