Перейти до основного вмісту

Суддя з Рівного поскаржилась на нардепа, який закликав до насильства

Наталія Друзенко з Рівненського окружного адміністративного суду дізналася, що народний депутат Андрій Лозовий, виступаючи у парламентській залі, звинуватив її в намаганні «по безпрєдєлу за гроші» поновити колишнього заступника губернатора на посаді. Дісталося й іншому рівненському судді, який ніби то «нахабно по безпрєдєлу» зняв з виборчих перегонів «найрейтинговішого кандидата від Радикальної партії», передає Закон і Бізнес.

Крім того, нардеп заявив, що позиція його однопартійців полягає в тому, аби «розігнати повністю суддівський корпус і набрати нових». А на завершення запропонував: «треба, мабуть, з десяток суддів самих корумпованих, самих одіозних повісити на Хрещатику, щоб іншим неповадно було».

Слухання у справі щодо поновлення чиновника наразі тривають. Тому, як зазначає суддя у повідомленні до ВРП (№2566/0/6-18), висловлювання нардепа є нічим іншим як втручанням у правосуддя.

Втім, якби не депутатський імдемнітет, то за такі висловлювання можна було б і підозру вручити. Адже публічні заклики політика до масових вбивств хтось може сприйняти не тільки як метафору.

Залишити коментар