Перейти до основного вмісту

Рада суддів України: з’їзд суддів обрав новий склад

Делегати XVІІІ чергового з'їзду суддів України в ході засідання 10 березня обрали членів нового складу Ради суддів України. Одразу було проведене засідання РСУ, на якому визначили керівників органу суддівського врядування.

Членами Ради суддів України від місцевих загальних судів (11 посад) стали:

Адамов Асен Семенович - суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області;

Журавська Олена Василівна - суддя Деснянського районного суду міста Києва;

Мовчан Дмитро Валентинович - суддя Ленінського районного суду міста Дніпропетровська;

Потапенко Андрій Вікторович - суддя Ржищевського міського суду Київської області;

Чебан Вікторія Миколаївна - суддя Шевченківського районного суду міста Чернівці.

Світлана Олійник, суддя Старобільського районного суду Луганської області,

Оксана Фанда, суддя Комінтернівського районного суду міста Харкова,

Роман Холод, суддя Комунарського районного суду міста Запоріжжя.

 

За квотою місцевих адміністративних судів обрані:

Головенко Олег Дмитрович - суддя Київського окружного адміністративного суду;

Кальник Віталій Валерійович - суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

Кобилянський Костянтин Миколайович - суддя Окружного адміністративного суду міста Києва;

Сасевич Олександр Михайлович - суддя Львівського окружного адміністративного суду.

 

За квотою місцевих господарських судів обрані:

Гребенюк Тетяна Дмитрівна - суддя господарського суду Харківської області;

Колісник Іван Іванович - суддя господарського суду Дніпропетровської області;

Марченко Оксана Володимирівна - суддя господарського суду міста Києва;

Мороз Наталія Валеріївна - суддя господарського суду Львівської області.

 

За квотою апеляційних судів з розгляду цивільних, кримінальних справ, а також справ про адміністративні правопорушення обрані:

Береговий Олександр Юрійович - суддя Вінницького апеляційного суду;

Масенко Денис Євгенович - суддя Київського апеляційного суду;

Невідома Тетяна Олексіївна - суддя Київського апеляційного суду;

Хилевич Сергій Віталійович - суддя Рівненського апеляційного суду.

 

За квотою апеляційних адміністративних судів обрані:

Ганечко Олена Миколаївна - суддя Шостого апеляційного адміністративного суду;

Моніч Богдан Сильвестрович - суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду.

 

За квотою апеляційних господарських судів обрані:

Діброва Галина Іванівна - суддя Південно-західного апеляційного господарського суду;

Філіпова Тетяна Леонідівна - суддя Північно-західного апеляційного господарського суду.

 

За квотою від вищих спеціалізованих судів (2 посади) обрана Чорна Валерія Вікторівна – суддя Вищого антикорупційного суду.

 

За квотою Верховного Суду обрані:

Бурлаков Сергій Юрійович - суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду;

Кравчук Володимир Миколайович - суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду;

Краснов Єгор Володимирович - суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;

Остапук Віктор Іванович - суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

 

Одразу відбулося перше засідання новообраної РСУ, в ході якого за результами таємного голосування обрали керівників:

головою РСУ - Богдана Моніча;

заступником голови РСУ – Оксану Марченко;

секретарем РСУ - Олену Журавську.

Залишити коментар