Перейти до основного вмісту

Член Ради НБУ запевняє, що не причетний до судової провокації з використанням його ПІБ

Тернопільський міськрайонний суду 7 травня прийняв до розгляду позовну заяву від Козюка Віктора Валерійовича, в якій ПІБ позивача збігається з ПІБ члена Ради НБУ. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на видання Фінансовий клуб.

Позов був поданий до глави НБУ Якова Смолія, заступника голови НБУ Катерини Рожкової, голови Ради НБУ Богдана Данилишина, членів Ради Віри Ричаківської, Василя Фурмана, Олени Щербакової, Тимофія Милованова і Миколи Каленського.

У цивільному позові зазначено вимогу виконати зобов'язання і припинити дії, які порушують права позивача.

Одночасно у справі № 607/7978/18 було подано клопотання про забезпечення позову. Вчора ж суддею по цій справі було призначено Віктора Братасюка.

Член Ради НБУ Віктор Козюк заявив про свою непричетність до подачі проти членів правління і Ради Нацбанку. "Це провокація з використанням мого імені. Цілий день у мене пішов на те, щоб цю проблему вирішити", - сказав він.

В.Козюк заявив, що не знає, хто міг влаштувати таку судову провокацію з використанням його імені: "Абсолютно ствердно заявляю, що ні вчора, ні коли-небудь ще не подавав таку заяву або просив когось подати її від мого імені. Отже , заява не може бути прийнята до розгляду. Я розглядаю такі дії з використанням мого імені як провокацію, фейк і злочин - так розумію, що без підробки мого підпису тут не обійшлося ".

Пізніше в електронному судовому реєстрі позивач Віктор Козюк був замінений на Олександра Дубініна, зазначає ФінКлуб.

Залишити коментар