Перейти до основного вмісту

Експерти попереджають: криптовалюту можуть викрасти за допомогою Microsoft Word

Зловмисники навчилися красти криптовалюту за допомогою Microsoft Word. Про це повідомили в компанії VOTIRO Secured журналістам «Фрази». 

Для майнінга хакери використовують функцію Online Video в Microsoft Word. Вона дозволяє додавати на сторінку текстового документа відеозапис з мережі Інтернет. При відкритті цієї сторінки з'являється сам запис і посилання на неї. Після запуску шахрайського скрипта для майнінга починається програш відео, але як раз в цей час процесор і відеокарта комп'ютера користувача починають таємний процес видобутку криптовалюти в інтересах хакерів. При закритті файлу на комп'ютері видобуток криптовалюти припиняється, однак експерти не виключають, що з часом хакери придумають, як здійснювати майнінг більш серйозного об’єму.

Фахівці відзначають, що зловмисники за допомогою такого скрипту для Microsoft Word можуть не тільки красти криптовалюту, але і встановлювати на комп'ютер користувача трояни і інші віруси. Тому експерти рекомендують бути уважними і обережними з текстовими документами, що пересилаються з незнайомих електронних адрес.

Залишити коментар