Перейти до основного вмісту

Лейпцизький суд заборонив використання дизельного палива

Лейпцизький суд затвердив обмеження на пересування автомобілів, що працюють на дизельному паливі. На таких автомобілях тепер заборонено заїжджати до центру деяких міст. Таким чином, це може змістити проблему забруднення повітря на схід - Болгарію, Румунію та інші східноєвропейські країни, повідомляє kratko-news.com.

Гамбург вже почав писати конкретні заборонні тексти, які почнуть діяти вже в кінці квітня. Штутгарту та Дюссельдорфу також рекомендують розглянути таку заборону, і, очікується, що до цього також долучаться інші німецькі міста. Експерти говорять, що зміна ставлення до дизельного палива та обмеження, які будуть застосовані містами, змусять німців продавати свої автомобілі, які працюють на дизельному двигуні.

Експерт з якості повітря зазначає, що ці автомобілі, швидше за все, попрямують в такі країни як Румунія, Болгарія, Польща та Чехія. «Якщо у вас відносно новий дизельний автомобіль [у Німеччині], і він майже нічого не коштує, і при цьому ви знаєте, що через кілька тижнів ви не зможете на ньому заїхати на ринок у центрі міста, то що ви спробуєте зробити? Звісно, Ви спробуєте звільнитись від авто", - говорить він.

Заборона у Німеччині - це один з поступальних кроків на шляху до відмови від виробництва дизельних автомобілів. Париж, Мадрид, Афіни планують заборонити дизельні автомобілі в своїх центрах до 2025 року, а Рим - через рік. Мер Копенгагену хоче застосовувати обмеження з наступного року. Франція и Великобританія заборонять продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згорання з 2040 року.

Залишити коментар