Перейти до основного вмісту

Активіста, який обсипав суддю мукою, судитимуть за втручання в діяльність судових органів

Слідчий Солом’янського УП ГУНП у м. Києві перекваліфікував злочинні дії громадянина Гаранджі О.А. з частини 1 ст. 296 КК України (хуліганство) на частину 1 ст. 376 КК України (втручання в діяльність судових органів). Про це повідомляє Апеляційний суд міста Києва. 

Нагадаємо, що Орест Гаранджі 22 січня 2018 року в приміщенні Апеляційного суду міста Києва під час відкритого судового засідання, де розглядалась цивільна справа за його позовом про стягненя заборгованості, кинув пакет з невідомою порошкоподібною речовиною в обличчя головуючого у справі судді Лапчевської О.Ф.

Розслідування зазначеного кримінального провадження продовжується за ч. 1 ст. 376 КК України, відповідно до якої, втручання у будь-якій формі у діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців. За інформацією Апеляційного суду міста Києва.

Орест Гаранджі  - голова громадської організації "Не мовчи"має не бездоганну репутацію. З 2016 року він є підозрюваним акті вандалізму над народним депутатом. 

Залишити коментар