Перейти до основного вмісту

Суд оголосив вирок чоловіку, який заховався у посилку "Нової пошти"

Суд виніс вирок щодо чоловіка, який заховався у посилку «Нової пошти» і дорогою до Харкова вкрав техніку на 13 тисяч гривень, повідомляє Громадське

У Харкові Комінтернівський районний суд виніс вирок щодо чоловіка, який заховався у посилку «Нової пошти» і дорогою із Дніпра до Харкова крав техніку. Згідно з вироком, суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.2 ст.15 ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, однак звільнили від відбування покарання з іспитовим строком у 2 роки.

Як йдеться у рішенні, чоловік 21 грудня минулого року виготовив дерев’яний ящик та попросив знайомого надіслати його у якості поштового відправлення з Дніпра до Харкова. Обвинувачений сховався у ящик, після чого працівники «Нової Пошти» помістили «посилку» до вантажного авто, де були пакунки з іншими відправленнями. У вантажівці зловмисник виліз із ящика та за допомогою канцелярського ножа розкрив інші пакунки, звідки вкрав ноутбук, годинник, та мобільний телефон на загальну суму 13 тис. грн.  Після цього, разом із технікою, він знову заліз у свій ящик. Однак зранку 22 грудня у Харкові був виявлений працівниками «Нова Пошта».
 

Залишити коментар