Перейти до основного вмісту

Рішення ЄСПЛ не на користь НАБУ можуть свідчити про порушення правоохоронцями законності - аудитор НАБУ

Про те, що рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) не на користь Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) можуть свідчити про порушення правоохоронцями законності сказав в інтерв'ю УНІАН  аудитор НАБУ за квотою Верховної Ради Володимир Василенко, відповідаючи на запитання, що робити, якщо рішення ЄСПЛ буде "не на користь НАБУ і – як результат – України", передає gordonua. 

"Я бачу це так: якщо будь-який правоохоронний орган дотримується законів – а закони наші відповідають міжнародним стандартам – то тоді ця проблема взагалі не повинна виникати. А якщо правоохоронний орган порушує законність, тоді й виникають неприємності, пов'язані з рішеннями Європейського суду з прав людини", – сказав Василенко.

Правознавця-міжнародника Володимира Василенка було призначено аудитором НАБУ за квотою Верховної Ради 7 червня. Аудитором бюро від Кабміну 26 травня 2017 року обрано доктора юридичних наук Михайла Буроменського. Президент України Петро Порошенко поки не призначив останнього, третього, аудитора НАБУ.

Залишити коментар