Перейти до основного вмісту

"Часом такі активісти гірші за ворогів", - Володимир Пилипенко про дії ГРД

Своєю відмовою від участі у переатестації суддів члени Громадської ради доброчесності, "перепрацьовані правозахисники" зробили тільки гірше. Так вважає перший заступник голови Партії "Відродження" Володимир Пилипенко.

"Уявіть собі, прийшли ви, приміром, до стоматолога. А той просверлив кілька дірок, а потім раптом занудьгував, згорнув інструмент і сказав: "Ой, тут у вас так все запущено, я стомився, в таких умовах працювати не можу, приходьте, коли ваші зуби будуть в кращому стані". Нормальний такий підхід, правда? Чесно кажучи, це все дуже і дуже сумно. Сумно бачити реальні можливості української демократії. Бо можливості ці на рівні дитячого садка", - сказав Пилипенко.

"Яка взагалі демократія може бути з таким підходом? На законодавчому рівні спочатку створили собі громадський орган із дуже серйозним завданням. Ніхто туди силою нікого не тягнув. А тепер, бачте, натомилися вже наші стражі закону. Вирішили, що їм не створили достатньо хороші умови для практикування доброчесності.

Цим самим ці перепрацьовані “правозахисники” зробили тільки гірше. Маємо той самий випадок, коли краще не робити нічого взагалі, аніж робити наполовину. Адже, який статус тепер матиме ця переатестація? Якщо були порушення, то вона — недійсна. Але це вже ніхто не зможе засвідчити, оскільки ті, хто б мав це зробити, тупо вмили руки.

Маємо ще більше зростання недовіри до судової реформи, ще більший хаос в правовій сфері, ще більше непрацюючих державних органів.

Часом такі активісти гірші за ворогів", - написав Пилипенко на своїй сторінці у Facebook.

 

Залишити коментар