Перейти до основного вмісту

Сюмар тисне на ЗМІ, щоб вони припинили висвітлювати суд проти неї

Голова Комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар обурена тим, що журналісти висвітлюють інформацію про поданий проти неї депутатом Німченко позов про перевищення службових повноважень та втручання в роботу правоохоронців. Про це голова комітету написала на своїй сторінці в Facebook, передає znaj.ua.

«З впертістю доносять тезу, що голова комітету не має права ставити питання до правоохоронців про швидке розслідування перешкоджанню журналістам робити свою роботу.у», — заявила вона.

Звертаючись до генерального продюсера NewsOne Василя Голованова, голова Голова Комітету з питань свободи слова ображено написала наступне:

«Цікаво, якщо б це стосувалося не Михайла Ткача, а каналу NewsOne, такі питання на комітеті до МВС і прокуратурі теж викликали б таке освітлення?...».

Нагадаємо, що на 30 травня призначено судове засідання за фактом втручання Вікторії Сюмар, голови Комітету зі свободи слова, у діяльність правоохоронних органів, позов подав народний депутат Василь Німченко.

Коментуючи дану подію, народний депутат Василь Німченко сказав, що в позові вимагає припинити протизаконні дії Вікторії Сюмар, яка, відкрито вимагала від правоохоронців вчиняти певні слідчі дії і досягати бажаного Сюмар результату розслідування.

 


 

Залишити коментар