Перейти до основного вмісту

Труханов поскаржився в ЄСПЛ на детективів НАБУ

Міський голова Одеси вважає, що детективи НАБУ порушили його права під час затримання та поскаржився на порушення прав людини, передає korrespondent.

Мер Одеси Геннадій Труханов подав позов до Європейського суду з прав людини через його затримання детективами Національного антикорупційного бюро.

Згідно з повідомленням на сайті юридичної компанії, яка представляє його інтереси у вказаній справі, міський голова вважає, що НАБУ порушило його права. Позов має назву "Trukhanov v. Ukraine".
 
Зазначається, що ЄСПЛ "прийняв до розгляду" заяву Труханова, який поскаржився на порушення ст. 5 Конвенції про захист прав людини й основних свобод - "права на свободу й особисту недоторканність" особи.
 
"Ми неодноразово говорили про негативні процесуальних наслідки незаконного затримання і факт порушення правоохоронними органами національного законодавства та міжнародних зобов'язань. Відповідна скарга була прийнята і Європейським судом з прав людини 6 червня 2018 року", - додав захисник мера Олександр Лисак.
 
На початку червня повідомлялося, що антикорупційні органи завершили розслідування щодо Труханова і чиновників Одеської міськради.
 
Нагадаємо, 14 лютого Труханов був затриманий в аеропорту Бориспіль відразу після прильоту з Варшави. Тоді ж затримали і заступника мера Одеси Павла Вугельмана.
 
Мера Одеси підозрюють у зловживанні службовим становищем у справі про покупку будинків заводу Краян за 185 млн гривень. Його відпустили на поруки народного депутата від Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова.

Залишити коментар