Перейти до основного вмісту

6 років позбавлення волі - суд в Грузії виніс рішення у справі Саакашвілі

Тбіліський міський суд визнав колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі винним у справі про побиття депутата грузинського парламенту Валерія Гелашвілі. 

“За рішенням судді, екс-президент Грузії засуджений до 6 років позбавлення волі. Міхеіл Саакашвілі також позбавлений на 2 роки і 3 місяці права займати посади”, — йдеться в повідомленні, передає УНН.

Збройний напад і побиття депутата парламенту Грузії Валерія Гелашвілі відбулося в 2005 році. М.Саакашвілі в цій справі обвинувачується в перевищенні службових обов’язків із застосуванням насильства і організації умисного заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю.

Разом з М.Саакашвілі у цій справі до відповідальності притягнуті колишній глава МВС Іване Мерабішвілі, колишній начальник Спеціального оперативного департаменту Ереклє Кодуа і колишній керівник управління цього ж департаменту Гія Сирадзе. Стосовно Мерабішвілі, Кодуа і Сирадзе у цій справі винесено обвинувальні вироки. Зокрема, судом як покарання для Іване Мерабішвілі обрано позбавлення волі строком на 6 років і 9 місяців, для Ереклє Кодуа і Гії Сирадзе — терміном на 9 років.

Нагадаємо, 5 січня 2018 року суд в Тбілісі засудив екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі за статтею “зловживання службовими повноваженнями” в справі Сандро Гиргвліані.

 

Залишити коментар