Перейти до основного вмісту

Блокчейном проти фейку - Європейська комісія оголосила про боротьбу з дезінформацією

Нещодавно стало відомо про те, що Єврокомісія (ЄК) оголосила про свої плани використовувати блокчейн-технологію в комплексі інструментів для боротьби з поширенням неправдивої інформації в мережі Інтернет.

ЄК визначила блокчейн як істотну складову концепції під назвою «Норми практики з питань дезінформації» (Code of Practice on Disinformation), яка буде представлена в липні 2018 року.

Блокчейн-технологія є однією з інновацій, які змінюють спосіб підготовки та поширення інформації, мають потенціал для того, щоб відстежувати неправдиву інформацію.

За твердженням ЄК, застосування блокчейна допоможе забезпечити прозорість, надійність, достовірність і відстеження новин. Крім того, технологію розподіленого реєстру можна об'єднати з іншими процесами ідентифікації, такими як електронна ідентифікація, аутентифікація.

Прес-реліз ЄК з цього приводу вийшов одразу після березневої доповіді Групи професійних експертів ЄК (HLEG), що закликали онлайн-платформи до більшої прозорості інформації з метою  боротьби з недостовірним онлайн-контентом.

Розвиток блокчейну буде також включено в робочу програму наукових досліджень Horizon 2020 року, яку фінансує ЄС. Дана програма вважається найбільшим за масштабами фінансування науково-дослідним проектом.

Джерело: bitcryptonews.ru.

Залишити коментар