Перейти до основного вмісту

Бути чи не бути Раді громадського контролю при ДБР?

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом першого заступника голови ВГО «Народний антикорупційний контроль», учасника установчих зборів з формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань Павла Бернацького до Державного бюро розслідувань, третя особа – Директор ДБР Роман Труба. Підготовче засідання призначене на  15 серпня.   

Позивач просить суд визнати недійсним та скасувати рішення Засідання Установчих зборів з формування складу РГК при ДБР оформлене протоколом №1 від 30 березня 2018 року. Також позивач просить суд визнати недійсним та скасувати наказ Директора ДБР «Про затвердження складу Ради Громадського контролю при Державному бюро розслідувань».

Водночас, на розгляді знаходиться також позов від ГО «Антикорупційне бюро України в місті Києві та Київській області» до ДБР, третя особа – Андрій Левковець, де позивач просить суд визнати протиправними дії Державного бюро розслідувань щодо затвердження персонального складу Ради громадського контролю при ДБР за результатами проведення установчих зборів  з формування РГК при Бюро.

Залишити коментар