Перейти до основного вмісту

Facebook почав ранжувати ЗМІ за рейтингом достовірності інформації

Компанія вже почала впроваджувати систему, яка оцінює ЗМІ на основі рейтингу достовірності і дозволяє просувати або приховувати контент на основі цієї метрики.

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що соціальна мережа почала ранжувати ЗМІ за рейтингом достовірності. Про це пише Уніан з посиланням на BuzzFeed.

Цукерберг зустрівся з групою керівників засобів масової інформації після виступу на щорічній конференції розробників F8. У зустрічі взяли участь представники BuzzFeed News, New York Times, CNN, Wall Street Journal, NBC, Daily Beast, Economist, HuffPost, Insider, Atlantic, New York Post та інші.

За його словами, компанія вже почала впроваджувати систему, яка оцінює ЗМІ на основі рейтингу достовірності і дозволяє просувати або приховувати контент на основі цієї метрики. Цукерберг розповів, що компанія зібрала дані про те, як користувачі сприймають різні ЗМІ і чи довіряють вони їм. «Ми поміщаємо [ці дані] в систему, і вона працює на посилення або пригнічення, ми збираємося збільшити інтенсивність цієї системи з плином часу», — сказав він. Раніше повідомлялося, що Facebook вирішив запустити сервіс для знайомств.

 


 

Залишити коментар