Перейти до основного вмісту

ГРД vs ВККСУ: 26 червня Верховний Суд продовжить розгляд справи

Верховний Суд 26 червня продовжить розгляд справи співкоординатора Громадської ради доброчесності Віталія Титича проти ВККС та, можливо, вже завтра винесе фінальне рішення у цій справі.

Затра о 15.00 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду продовжить розгляд позову співкоординатора Громадської ради доброчесності Віталія Титича щодо визнання незаконними та протиправними змін до Регламенту Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Нагадаємо, зміни до Регламенту ВККС прийняла наприкінці минулого року.

На думку ГРД, Комісія на сайті не повідомила про пленарне засідання, на якому нібито приймалися відповідні зміни. Рада вважає, що це було зроблено всупереч Конституції, адже ВККС не має повноважень визначати правила роботи громадського органу. Саме тому В.Титич, співкоодинатор ГРД, подав позов до суду, щоб відстояти своє право взяти повноцінну участь у переатестації суддів.

Раніше представники ВККС подали клопотання про залучення всіх членів ГРД, навіть тих, які вийшли зі складу ради, до участі у справі, аби пересвідчитися, що їхня думка щодо незаконності положень Регламенту Комісії  співпадає із думкою позивача В.Титича. Зазначимо, що аналогічне клопотання про залучення в процес членів ВККС, суд не задовольнив.

За матеріалами "ЗіБ"

Залишити коментар