Перейти до основного вмісту

Гройсман обіцяє піти у відставку, якщо Рада "провалить" Антикорупційний суд

Про це він заявив під час спільного з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм брифінгу у парламенті, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я як Прем’єр-міністр України прийняв для себе рішення: якщо такий незалежний суд не буде створено, я складу з себе повноваження Прем’єр-міністра України і подам у відставку”, - сказав Гройсман.

За його словами, без створення цього суду боротьба з корупцією не може бути успішною. “Тому сьогодні є ключове завдання - щоб українці отримали можливість створення такого суду, відновлення довіри усередині країни, це й довіра міжнародна. Я глибоко переконаний у тому, що це питання має ключове значення”, - додав глава уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що держава має можливості для розвитку, зростання економіки та реальної боротьби з корупцією, підвищення якості життя людей. "Але без цього рішення буде підірвана довіра усередині суспільства до влади, так і міжнародному авторитету буде завдано шкоди", - сказав Гройсман.

Як повідомлялося, Верховна Рада 1 березня ухвалила у першому читанні президентський законопроект № 7440 "Про Вищий антикорупційний суд".

Водночас у МВФ, Світовому банку та ЄС заявили, що законопроект порушує зобов'язання України і не відповідає вимогам Венеціанської комісії.

До другого читання депутати внесли 1974 поправки до законопроекту про антикорупційний суд. Наразі парламент розглянув 1072  з них.

 

Залишити коментар