Перейти до основного вмісту

Громадськості байдуже як виглядатиме нагрудний знак судді

Рада суддів України взялась за оновлення нагрудного знаку судді та оголосила відкритий конкурс на його кращий ескіз. В РСУ переконані, що оновлення нагрудного знаку та логотипу Ради суддів України має символізувати зміни, які відбулись у судовій владі, та сприяти створенню нового візуального позитивного іміджу органу суддівського самоврядування.

«Зовнішній вигляд нагрудного знаку, який уособлює суддю для суспільства, неодноразово був темою обговорень серед членів оновленого складу Ради суддів України. Ми вирішили залучити до нашого обговорення суспільство, ту його частину, якій не байдуже як виглядатимуть надалі символічні знаки судової влади»,  - зазначив Голова Олег Ткачук.

Оголошуючи цей конкурс, РСУ звернулась до представників творчих професій, організацій та установ, окремих митців, які працюють у сфері створення символів та логотипів.

Конкурс триває з 23 травня по 10 червня, однак за перші 2 тижні надійшло лише 2 конкурсні роботи. Чи то відсутність грошової винагороди переможцю конкурсу, чи не актуальність цієї ініціативи на сьогодні стали причиною низької активності громадськості.

В РСУ запевнили, що всі конкурсні роботи будуть оцінюватись за критеріями оригінальності/унікальності, етичності, лаконічності, привабливості, технологічності та позитивності. Однак, чи буде що оцінювати та з чого вибирати? 

 

Залишити коментар