Перейти до основного вмісту

Instagram почне стежити за тим, скільки часу користувач проводить в соцмережі

Соціальна мережа Instagram найближчим часом має намір запустити функцію Usage Insights, яка дозволить підраховувати кількість часу, який користувач проводить в соціальній мережі. Як повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на TechCrunch, спочатку ця функція була виявлена в коді Instagram для Android, а потім її впровадження підтвердило і керівництво соціальної мережі.

"Це правда, ми розробляємо функції, які допоможуть користувачам Instagram стежити за тим, скільки часу вони проводять в соціальній мережі. Будь-який час повинен бути проведений з користю. Розуміння того, як час, проведений онлайн, впливає на людей, дуже важливо і компанії відповідальні за те, щоб розкривати правду про це. Ми хочемо бути частиною такого рішення. І я приймаю цю відповідальність дуже серйозно", - написав генеральний директор Instagram Кевін Сістром.

Як підкреслює портал, на даний момент невідомо, за який проміжок часу буде вестись підрахунок активності користувачів: за весь час з моменту реєстрації в соціальній мережі або ж за день, тиждень або місяць.

Залишити коментар