Перейти до основного вмісту

Конкурс до ІР-суду: 11 кандидатів на посаду судді

Нещодавно керівництво ВККСУ під час брифінгу для ЗМІ розповіло про перебіг конкурсу до ІР-суду. За словами заступника голови ВККСУ Станіслава Щотки,  до кінця 2018 року планується завершити відбір для кандидатів в IP-суд. На даний момент на 21 місце претендує 234 кандидата, які готуються пройти анонімне тестування. Безпосередньо процедури іспиту та співбесіди планується провести вже восени.

"Порядок створення створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності не прописаний так детально, як закон про Вищий антикорупційний суд. Є загальна кількість суддів, яка визначена Державною судовою адміністрацією та погоджена Вищою радою правосуддя. Як розподіляться сили, напевно, потрібно буде вирішувати зборами цього суду ", - сказав він. "У законі немає визначення" Апеляційна палата ". Ми повинні сидіти і думати, як нам цю прогалину заповнити, або набрати за конкурсом суддів в цей суд, а вони потім повинні вирішити, хто буде суддями апеляційної та першої інстанцій. Про це дискусія ведеться" , - уточнив він.

У свою чергу глава ВККСУ Сергій Козьяков сказав, що проекти аналогічних судів у всіх країнах є вдалими. "Нам подобається цей конкурс, тому що в багатьох країнах існують такі вищі суди. І скрізь це вдалий проект. Нам буде важко зробити його невдалим", - зазначив він.

Залишити коментар