Перейти до основного вмісту

Легітимність Ради громадського контролю при ДБР під питанням

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від першого заступника голови ВГО «Народний антикорупційний контроль», учасника установчих зборів з формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань Павла Бернацького до Державного бюро розслідувань, третя особа – Директор ДБР Роман Труба.

Позивач просить суд визнати недійсним та скасувати рішення Засідання Установчих зборів з формування складу РГК при ДБР оформлене протоколом №1 від 30 березня 2018 року, повідомляє прес-служба суду. Також позивач просить суд визнати недійсним та скасувати наказ Директора ДБР «Про затвердження складу Ради Громадського контролю при Державному бюро розслідувань».

Наразі судом розглядається питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Нагадаємо, що в провадженні суду знаходиться справа за позовом до Комісії з проведення конкурсу на зайняття посад у Державному бюро розслідувань, де позивач просить суд визнати протиправними дії Комісії щодо внесення подання Прем’єр-міністру України, яким рекомендовано призначити Романа Трубу на посаду Директора ДБР. 

 

Залишити коментар