Перейти до основного вмісту

На День Конституції можлива кібератака - ЛІГА ЗАКОН

З досвіду попередніх років, в період з 27 червня по 1 липня готуються кібератаки, націлені на інфраструктурні та бізнес-об'єкти країни. З цією метою зловмисники, зокрема, можуть реєструвати та використовувати співзвучні і схожі доменні імена з відомими і популярними сервісними компаніями і платформами для розсилки листів.

У зв'язку з цим, компанія ЛІГА ЗАКОН прийняла рішення в святкові дні і перед Днем Конституції України (27.06-01.07.2018) перейти в режим суворої ІТ-безпеки і здійснити ряд важливих профілактичних заходів.

Зокрема, в період з 27.06.18 17:00 за 1.07.2018 23:59 компанія ЛІГА ЗАКОН НЕ буде розсилати будь-яких розсилок і листів, в тому числі з договорами, актами та іншими документами, прикріпленими до листів. Можливі лише повідомлення з інформацією виключно в тілі листа. Однак фахівці компанії забезпечать стабільність і надійність роботи наших продуктів.

Також в компанії рекомендують використовувати антивірусний захист з активними сканерами пошти та найсвіжіші бази даних антивірусів.

Джерело: ЮРЛІГА.

Залишити коментар