Перейти до основного вмісту

"Навантаження на суддю в Касаційному адмінсуді становить 2,5 тис. справ", - Данішевська

Глава Верховного Суду Валентина Данішевська заявила про те, що новий склад суду з нетерпінням очікує призначення п'ятьох суддів, яке президент Петро Порошенко не підписує тривалий час. Про це вона заявила на брифінгу, повідомляє Цензор.НЕТ.

За її словами, вона не знає, з чим пов'язана затримка, проте вважає, що це питання необхідно актуалізувати, тому що кількість суддів у новому Верховному Суді недостатня для розгляду справ, які дісталися йому від ліквідованого Верховного Суду України.

Вона навела статистику: в цілому Верховний Суд за півроку отримав майже 124 тис. справ.

48 тис. справ були подані вже в новий Верховний Суд. Решта - були передані з ліквідованого суду. За цей час судді Верховного Суду розглянули 46 тисяч справ.

"Таким чином, кількість справ, які надходять і які розглядаються, практично збігаються. Є труднощі з розглядом справ, які перейшли від старого Верховного Суду України", сказала Данішевська, зазначивши, що середнє навантаження на суддю нового суду становить понад 1000 справ. А в Касаційному Адміністративному суді (в складі ЗС) навантаження становить 2,5 тисячі справ.

У такій ситуації, за словами Данішевської, призначення кожного судді є дуже важливим.

Залишити коментар