Перейти до основного вмісту

Колегію суддів атакують громадськість, адвокати та прокурори

Про нетипову ситуацію, яка склалась на Черкащині повідомляє "Закон і Бізнес". Там на колегію суддів тисне громадськість, а прокурори і сторона захисту саботують і затягують засідання.

В.о. голови Соснівського районного суду м.Черкас Алла Чечот у зверненні до ВРП (№1204/0/6-18) повідомила про незвичайний випадок. За її словами, під час розгляду низки кримінальних проваджень за підозрою у викраденні та вбивствах людей колегія суддів у складі головуючої А.Чечот, Сергія Бащенка і Юрія Рябухи опинилася між «трьох вогнів».

Тиск на неї чинить як громадськість, що проводить мітинги та акції протесту під стінами суду, розміщує неправдиву інформацію в соцмережах та на телебаченні, блокує роботу суду, так і представники сторін. З боку захисту неодноразово направлялись безпідставні клопотання про відвід одного з членів колегії, що призводило до затягування процесу.

Представники прокуратури через ЗМІ висловлюють незадоволення винесеними процесуальними рішеннями та натякають на дисциплінарну та кримінальну відповідальність суддів. Головуюча переконана, що такі дії є втручанням у правосуддя та тиском на колегію.

Залишити коментар