Перейти до основного вмісту

Шимків назвав демаршем відмову ГРД від участі в кваліфікаційному оцінюванні суддів

Відмову Громадської ради доброчесності від участі у процесі кваліфікаційного оцінювання суддів можна розглядати як демарш, що не сприяє пошуку рішення, вважає заступник глави Адміністрації президента України, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків. Про це йдеться в повідомленні  Інтерфаксу. 

"Демарш - це дуже красива політична форма ... я взагалі не є прибічником (демаршів - ІФ), тому що вважаю, що зміст політичного процесу - це знаходження політичного рішення", - сказав Д.Шимків на зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією у вівторок у Києві.

Він відзначив позитивні зміни у законодавчих процедурах процесів судочинства. "Сказати, що все погано, не можу. (...) Чи побачимо ми одразу результат? Ні, не побачимо, тому що є певна інертність. Щоб ви відчули зміни в судочинстві, ви маєте, по-перше, з ним зіткнутися" , - вказав Д.Шимків.

Заступник глави АП також зазначив, що процес відбору суддів в Україні порівняно з іншими країнами безпрецедентний, коли "судді складають іспити, їх транслюють". При цьому він звернув увагу, що засоби масової інформації практично не висвітлювали процес добору суддів.

Як повідомлялося, 26 березня Громадська рада доброчесності заявила про повне припинення своєї участі в процесі кваліфікаційного оцінювання суддів.

Залишити коментар