Перейти до основного вмісту

Власенко оскаржує у суді заборону на відрядження у пленарні тижні

Народний депутат Сергій Власенко оскаржив в Окружному адміністративному суді міста Києва розпорядження Голови Верховної Ради Андрія Парубія, яким забороняються депутатські відрядження у пленарні тижні. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Сергія Власенка до Голови Верховної Ради України. Судове засідання відбудеться 25 квітня", - йдеться у повідомленні.

У суді зазначили, що позивач просить суд визнати протиправним та нечинним абзац третій пункту 4 Розпорядження голови ВР "Про деякі питання дотримання прав, виконання обов’язків та посилення відповідальності народного депутата України", де мова йде про те, що не здійснюються відрядження народних депутатів у тижні, які відведені для пленарних засідань парламенту відповідно до календарного плану роботи чергової сесії Верховної Ради, окрім відряджень для участі в офіційних парламентських делегаціях України або згідно із рішенням парламенту.

Залишити коментар