Перейти до основного вмісту

У США на Facebook подали колективний позов до суду

У США на британську аналітичну компанію Cambridge Analytica, яка працювала під час виборчої кампанії на Дональда Трампа, подали до суду. Це сталося після того, як стало відомо, що компанія зберігала та аналізувала дані приблизно про 50 млн громадян, які мають сторінки в соцмережі. Про це повідомляє strana.ua з посиланням на ТАСС.

Згодом, 20 березня в США був поданий колективний судовий позов щодо компанії Facebook у зв'язку зі скандалом навколо Cambridge Analytica. Колективний позов, поданий від імені інвестора на ім'я Фан Юан, а також всіх осіб, які могли зазнати фінансових втрат через те, що раніше вклали кошти в Facebook. За останні два дні через скандал вартість акцій компанії знизилася більш, ніж на 7%.

У позовній заяві компанію звинувачують в тому, що її представники "робили свідомо неправдиві, або такі, що вводять в оману, заяви", а також в тому, що Facebook "порушила свої правила щодо захисту особистої інформації, дозволивши третій стороні отримати доступ до особистих даних мільйонів користувачів без їх згоди ".

У документі також говориться, що компанії слід виплатити інвесторам компенсацію, однак в якому саме розмірі, не уточнюється.

 

Залишити коментар