Перейти до основного вмісту

Новоутворене ДБР отримало ще один судовий позов

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов від громадської організації "Антикорупційне бюро України в місті Києві та Київській області" до Державного бюро розслідувань. У позові антикорупційні активісти просять суд визнати протиправними дії ДБР щодо затвердження персонального складу Ради громадського контролю за результатами установчих зборів 30 березня 2018 року. А також скасувати Наказ ДБР №54 від 26.04.2018 року, яким затверджено персональний склад РГК.

Про це повідомив адвокат, партнер АО "Barristers" Андрій Левковець.

У адмінпозові акцентовано на грубих порушеннях під час обрання складу РГК при ДБР, зокрема під час реєстрації робочою групою делегованих осіб від ГО та підрахунку голосів за результатами голосування. На думку позивача, "це призвело до затвердження протиправно визначеного складу РГК при ДБР, відтак дії відповідача щодо затвердження складу РГК при ДБР мають бути визнані протиправними, а Наказ ДБР №54 від 26.04.2018 року про затвердження складу РГК при ДБР, що прийнятий всупереч вимогам ч.2 ст. 2 КАС України, – скасовано".

У позові до ОАСК від 16 травня 2018 року також зазначено, що внаслідок протиправного затвердження персонального складу РГК при ДБР, громадську організацію "Антикорупційне бюро України в місті Києві та Київській області" було позбавлено права участі у цивільному контролі за діяльністю Бюро.

Джерело: Резонанс.

Залишити коментар