Перейти до основного вмісту

Одеська ОДА хоче через суд стягнути штраф за збиту з будинку Лібмана ліпнину

Одеська облдержадміністрація подала до суду на КП «ЖКС« Портофранківський » через несплату штрафу за збиту ліпнину в будинку Лібмана на Преображенській, 23, передає pushkinska.net. 

Сьогодні в Одеському окружному адмінсуді відбулося перше підготовче засідання у цій справі. На ньому суддя Сергій Стефанов за клопотанням відповідача вирішив розглядати справу не в скороченому, а загальному порядку.

Відзначимо, на початку квітня з будинку Лібмана збили частину автентичної ліпнини. 

Як пояснила в суді представник облдержадміністрації Тетяна Єзурова, у червні комунальне підприємство було оштрафовано суму 340 тисяч гривень. Оплатити його повинні були в 30-денний термін. Однак до сьогоднішнього дня ЖКС «Портофранківський» штраф не сплачено і реставрацію не закінчено. Тому в ОДА вирішили стягнути санкції з ЖКС через суд.

Представник ЖКС «Портофранковський»  Діана Яковлева сказала, що вони категорично не згодні з позицією ОДА і подали клопотання про відкликання позовної заяви. Відповідач каже, що будівля не знаходиться на балансі підприємства і підстав для оплати штрафних санкцій немає.

У зв'язку з необхідністю надання часу позивачеві і третій стороні для ознайомлення з клопотанням суд оголосив перерву до 13 серпня.

Відзначимо, що Будинок Лібмана - пам'ятка архітектури місцевого значення. Його побудували в 1887 році на замовлення одеського підприємця Бернгарда Лібмана. Зараз будівля знаходиться в аварійному стані і потребує реставрації.


 

Залишити коментар