Перейти до основного вмісту

Підозрюваного у хабарництві суддю на місяць відсторонили від роботи

Суддю Дружківського міського суду Донецької області Геннадія Молібогу тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності в новому кримінальному провадженні.

Вища рада правосуддя розглянула клопотання про тимчасове відсторонення голови Дружківського міського суду Донецької області Г.Молібоги від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), у новому кримінальному провадженні.

У клопотанні зазначено, що суддя Г.Молібога підозрюється в одержанні неправомірної вигоди, повідомляє ЗіБ з посиланням на прес-службу ВРП.

Нагадаємо, що раніше рішенням Вищої ради правосуддя від 16.12.2017 № 4122/0/15-17 було задоволено подання прокурора та надано згоду на утримання судді Дружківського міського суду Донецької області Г.Молібоги під вартою.

Суддя Г.Молібога є підозрюваним за частиною третьою статті 368 КК України у кримінальному провадженні від 23.11.2017 №52017000000000824.

ВРП у грудні 2017 року на два місяці відсторонила суддю від здійснення правосуддя, пізніше продовжила термін ще на 2 місяця.

Крім того, детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 23.03.2018 №52018000000000291  за частиною третьою статті 368 КК України.

У клопотанні про тимчасове відсторонення судді зазначено, що з матеріалів кримінального провадження вбачається системний характер кримінальних корупційних правопорушень, у вчиненні яких підозрюється Г.Молібога і це дає підстави вважати, що, перебуваючи на посаді судді під час досудового розслідування, він може вчинити інше кримінальне правопорушення.

Отже, Вища рада правосуддя віришила на місяць, до 3 червня, відсторонити суддю Дружківського міського суду Донецької області Г.Молібогу від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

 

Залишити коментар