Перейти до основного вмісту

Асоціації суддів у відставці та захисту прав правників підписали меморандум про співпрацю

5 травня 2020 року в м. Мукачево в приміщенні Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між двома найпотужнішими правничими громадськими організаціями - Громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці» та Громадською організацією «Асоціація захисту прав правників».

Підписантами виступили голова Ради адвокатів Закарпатської області, голова правління Асоціації захисту прав правників Олексій Фазекош та Уповноважений представник ГО «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці», колишній заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області Сергій Павліченко. Також під час підписання Меморандуму були присутні адвокат, голова Комітету захисту прав адвокатів при Раді адвокатів Закарпатської області Богдан Біловар та журналіст, політолог Степан Сікора. Співрозмовники торкнулись не тільки питань сучасного стану правосуддя в Україні, але й постреформаторської дійсності усієї правової системи, основних напрямів, які потребують вдосконалення в правоохоронних органах на всеукраїнському рівні, приклад адвокатури як згуртованої позиції для відбудови в країні справжньої Правової Держави.

Також під час зустрічі було наголошено на тому, що підписання Меморандуму відбулось на принципах загального розуміння необхідності забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, справедливості судової процедури, ефективної взаємодії представників громадськості та судової влади, та зважаючи на орієнтири, засновані на справжніх цивілізаційних цінностях, верховенстві права, національних інтересах, побудові чесних, збалансованих та взаємовигідних відносин із Державою та Урядом, справедливому суспільному договорі тощо.

Залишити коментар