Перейти до основного вмісту

Прокурор Вашингтона подав в суд на Facebook і Google

Facebook і батьківську компанію Google – Alphabet звинуватили в порушенні закону про фінансування виборчої кампанії

Прокурор штату Вашингтон подав в суд на Facebook і батьківську компанію Google – Alphabet, звинувативши їх в порушенні закону про фінансування виборчої кампанії, не надавши громадськості інформації про те, хто був покупцем передвиборної реклами.

Про це повідомляє Главком з посиланням на Reuters.

«Генеральний прокурор штату Боб Фергюсон заявив, що буде домагатися стягнення штрафів з компаній і судового рішення, що вимагає дотримання законодавства штату і покарання за нерозголошення рекламних витрат на вибори з 2013 року», - йдеться у позові.

Як зазначається, за словами генпрокурора, компанії повинні надавати інформацію про ім'я людини або назву організації, що спонсорували рекламу, її загальну вартість і спосіб оплати, а також дату її розміщення.

Прес-служба Facebook повідомила, що соцмережа сподівається на якнайшвидше вирішення проблеми. Також у компанії заявили, що раніше представили необхідні налаштування для користувачів, щоб дізнатися, хто купує політичні оголошення в соціальній мережі.

Представник Google не відразу погодився надати коментар, але потім, для Facebook і Google пообіцяв створити онлайн-архів рекламних оголошень.

Залишити коментар