Перейти до основного вмісту

Протягом червня у 1350 суддів перевірять загальні здібності та морально-психологічні якості

Комп'ютерне тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей, призначене Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ) для 1350 суддів, відбудеться в червні в кілька етапів.

Як повідомляє ВККСУ, 25 травня призначено проведення комп'ютерного тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей для 1344 суддів у межах процедури кваліфікаційного оцінювання, призначеного рішенням Комісії від 1 лютого 2018 року, і для 6 суддів, що не з'явилися на таке тестування у межах процедури кваліфікаційного оцінювання, призначеного рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року. 

Тестування, відповідно до опублікованого ВККСУ графіка, відбуватимуться з 5 до 20 червня включно.

У ВККСУ наголошують, що суддям на тестування забороняється, користуватися фото-, відео- та іншими видами копіювання матеріалів, а також  телефонами, передавачами, калькуляторами, Інтернетом та будь-якими іншими допоміжними засобами. Крім того, учасникам тестування не дозволяється розмовляти між собою Із графіком проведення тестування та визначеною суддям адресою його проведення можна ознайомитися за цим посиланням.

Із прикладами тестових завдань можна ознайомитися за цим посиланням.

 

Залишити коментар