Перейти до основного вмісту

Суд розгляне справу Голомші в порядку спрощеного провадження

Звільнений з посади заступника Генерального прокурора України Микола Голомша намагається через суд поновитися на посаді. 

"В Окружному адміністративному суді міста Києва відбулося судове засідання за позовом екс-заступника Генерального прокурора Миколи Голомши до Генеральної прокуратури України. Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Генерального прокурора України щодо його звільнення з посади першого заступника у зв’язку з ухваленням Закону України "Про очищення влади". Також позивач просить суд поновити його на посаді", - йдеться у повідомленні прес-служби ОАСК. 

Після виходу з нарадчої кімнати суд ухвалив рішення про продовження подальшого розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними доказами, які є у матеріалах справи.

Як відомо, Генеральний прокурор Віталій Ярема звільнив Миколу Голомшу з посади першого заступника генерального прокурора.

Згідно з наказом від 23 жовтня, М.Голомша звільнений у зв'язку із припиненням трудового договору згідно із п.7-2 ст.36 Кодексу законів про працю, тобто з підстав, передбачених законом "Про очищення влади" (про люстрацію).

 

Залишити коментар