Перейти до основного вмісту

Суд США відмовив фігуристці Баюл стягнути з України 50 мільйонів доларів

Федеральний суд Центрального округу Каліфорнії відмовив стягнути з України 50 мільйонів доларів на користь Олімпійської чемпіонки-1994 по фігурному катанню Оксани Баюл. Раніше суд Нью-Йорка виніс рішення, згідно з яким олімпійська чемпіонка з фігурного катання повинна сплатити судові витрати американській телекомпанії NBC в розмірі 35 тисяч доларів, передає СЬОГОДНІ.

У 2015-му році Баюл подала позов на Україну, Джозефа Чарльза Леміра і корпорацію Olympic Champions Ltd за те, що вони порушили принцип сумлінності і чесної ділової практики в рамках трудового договору, а також передали права на використання її імені, популярності та біографічної інформації непричетним третім особам. Крім того, Баюл повідомила, що недорахувалася прибутків з використання її імені і зажадала з відповідачів суму в більш ніж 50 мільйонів доларів.

Втім, суд США відхилив позов, вважаючи вимоги Баюл безпідставними.

Баюл виграла золоту медаль на Олімпійських іграх-1994 року в Ліллехаммері в одиночному катанні. Крім того, вона виграла золото на чемпіонаті світу-1993 року в Празі і двічі виграла срібло на чемпіонатах Європи-1993 року в Гельсінкі і 1994 в Копенгагені.

 

 

Залишити коментар