Перейти до основного вмісту

«Ті, хто націлений на результат, не ставить ультиматумів» - Філатов про вихід ГРД з процесу кваліфоцінювання  

В ході сьогоднішньої конференції "Судова реформа в Україні: досягнення та подальші кроки" заступник голови Адміністрації Президента Олексій Філатов та голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо виловили свою думку з приводу виходу ГРД з процесу кваліфікаційного оцінювання суддів.

"Судова реформа - це комплексний і складний процес, і у нас ще багато роботи. Не так багато людей, які бажають виконувати цю роботу. Є люди, які хочуть, щоб в Україні запанувало верховенство права, не чекаючи публічного схвалення. Хтось хоче задовольнити свої політичні уподобання, зробити політичну кар'єру. Але якщо ті, хто бере участь в процесі, націлені на загальний результат, вони ініціюють діалог і не розмовляють мовою ультиматумів », - зазначив Олексій Філатов і додав: «На мій погляд, коли ВККС каже, з урахуванням досвіду, який у неї вже був під час попередніх процедур, чи можуть представники ГРД надавати дані про суддів за 10 днів, напевно, можна дискутувати, щодо термінів. Або коли ВККС говорить про те, чи повинні бути підписані висновки ГРД членами, які за них голосували. Коли ВККС говорить про базові речі, то питання вирішується шляхом діалогу, а не ультиматумів. В іншому випадку виникає питання мотивації, які цілі ставлять перед собою учасники цих процедур».

Як зазначив Джанні Букіккіо, він проти бойкоту: «Ви можете робити заяви для ЗМІ, посилювати свою позицію, але повинен бути діалог між вами. Найгірше - це його відсутність ».

У підсумку Координатор Ради з питань судової реформи Олексій Філатов акцентував на наступному:  «Ультиматум і потурання власному Его - це шлях до поразки», - підсумував Олексій Філатов.

Нагадаємо, наразі триває конференція «Судова реформа в Україні: досягнення та подальші кроки».

За матеріалами sud.ua.

Залишити коментар