Перейти до основного вмісту

У Польщі суд заарештував кілька сотень українських «євроблях» 

Арештовані машини були оформлені на одну людину, повідомляє ubr.ua.

Як розповів керівник Association of Troubleshooters Сергій Креймер, кілька тижнів тому польська суд, в рамках справи про розподіл майна між чоловіком і дружиною, заарештував відразу 600 автомобілів, які оформлені на поляка, але по факту знаходяться в Україні. Насправді ж, ці машини тепер стали «невиїзними» і при першій спробі перетнути українсько-польський кордон будуть конфісковані, каже експерт. 

«До мене звертаються люди, які цими автомобілями користувалися, і просять допомогти. Але нічого тут зробити не можна, адже вони не є їх власниками, а їздять за довіреністю, виданою в Польщі. І продати тепер такі машини навряд чи вийде», - зазначив Сергій Креймер.

Таким чином, через «сімейні негаразди» одного поляка, постраждало кілька сотень українців. І таких ситуацій може бути все більше, адже поляки за 100-500 злотих (приблизно 736 -3 684 грн.)реєструють на себе десятки, а то і сотні автомобілів, якими пізніше користуються українці. 

За даними польських ЗМІ, наприклад, в Перемишлі більше 12 тис. автомобілів зареєстровано всього на 17 жителів цього польського містечка.


 

Залишити коментар