Перейти до основного вмісту

У суді оскаржують наказ МВС про охорону приміщень судів

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про визнання протиправним наказу Міністерства внутрішніх справ про охорону судів.

"Ухвалою окружного адміністративного суду міста Києва від 5 березня 2018 року відкрито провадження у справі за позовом до Міністерства внутрішніх справ України, Вищої ради правосуддя про визнання протиправними та нечинними з моменту прийняття наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2016 року № 1352 та рішення Вищої ради юстиції від 26 грудня 2016 року № 3470/0/15-16 «Про затвердження Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них», затвердженого цими актами Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них та зобов’язання вчинити певні дії", - передає Українське право з посиланням на Вищу раду правосуддя.

Судовий розгляд справи призначено на 8 червня 2018 року о 13 год. 00 хв. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва, за адресою: вул. Петра Болбочана, 8, м. Київ, зал судового засідання № 3.

Варто зазначити, що Тимчасовий порядок визначає механізм забезпечення охорони приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, підтримання громадського порядку в них, який здійснюється підрозділами Національної поліції України та Національної гвардії України тимчасово, на період до початку виконання в повному обсязі повноважень Служби судової охорони, яка досі не створена.

Залишити коментар