Перейти до основного вмісту

В Англії та Уельсі узаконили розлучення по інтернету

Міністерство внутрішніх справ Великобританії визнало пілотний проект настільки успішним, що в цьому місяці вже було запущено програму розлучень онлайн по всій країні.

За повідомленням The Guardian, програма дозволяє розлучається парам шляхом подачі заявки на веб-сайті, не звертаючись до суду. Текстова частина звернення зведена до цифрової форми, заповнювати яку і оплачувати процедуру можна не виходячи з дому. Протягом періоду тестування через систему було подано понад 1000 клопотань, при цьому 91% користувачів повідомили, що вони задоволені обслуговуванням.

Впровадження нової технології дозволило скоротити кількість помилок при подачі заяв на розлучення на 95%. Міністр юстиції Люсі Фрейзер сказала: «Дозвіл на подачу заяв про розлучення в режимі онлайн забезпечить кращі умови людям, що переживають часто дуже складний і болісний період. У більшої кількості людей буде можливість перейти від паперових процедур до онлайн-дій, які скоротять кількість помилок, прискорять надання послуг і будуть краще  відповідати умовам сучасного життя ».

Джерело: cursorinfo.

Залишити коментар