Перейти до основного вмісту

В ЄК готують мільярдний штраф для Google: названа причина

Єврокомісія готує рішення по найважливішому з трьох антимонопольних розслідуваннь щодо Google у справі мобільної операційної системи Android. В рамках вирішення проблеми компанію можуть оштрафувати на 11 млрд доларів. Про це повідомила газета Financial Times з посиланням на власні джерела, передає ONLINE.UA.

Повідомляється, що результати гучного антимонопольного розслідування, головним фігурантом якої є компанія Google, негативні. Ці результати можуть спричинити за собою великий штраф регулятора, сума якого поки обговорюється.

Нагадаємо, в Європі Google звинувачують в незаконних обмеженнях, які компанія накладає на виробників смартфонів на операційній системі Android, забороняя їм встановлювати конкуруючі сервіси на пристроях. У ЄК вважають перевищенням повноважень Google в тому, що на умовах ліцензування Android компанія вимагає віддавати переваги тільки своїм сервісам, наприклад, Chrome і Google Play. В Google заперечують звинувачення в порушенні антимонопольних норм ЄС, стверджуючи, що ЄК не розуміє ринок.

Слід зазначити, що справа по Android є одним з трьох розслідувань, які ЄК проводить стосовно компанії. Google також підозрюють у зловживанні своїм становищем на ринку пошукових сервісів. Раніше ONLINE.UA повідомляв, що проти Google подали багатомільярдний позов до суду. Компанію звинуватили в незаконному зборі особистих даних понад 4 млн користувачів iPhone у Великій Британії.
 

Залишити коментар