Перейти до основного вмісту

В Україні запустили унікальний месенджер для водіїв

В Україні запустили додаток Autogram, який дозволить написати автовласникові повідомлення, маючи в розпорядженні тільки його номер реєстрації автомобіля, передає autogeek.com.ua. 

Молодий український стартап Autogram допоможе з легкістю написати будь-якому власникові автомобіля, і він отримає це повідомлення, якщо зареєстрований в системі. Для реєстрації в унікальному мессенджері потрібен номер телефону і держномер автомобіля.

Номер телефону використовується тільки для реєстрації та екстреного повідомлення, інші користувачі не бачать номери телефонів користувачів - такі правила додатку.

Всі дані і листування зберігаються в зашифрованому вигляді на серверах, наданих компанією Google. Анонімність - завдання номер один в цьому додатку.

На думку про створення додатку розробників наштовхнули ситуації, які з ними траплялись на дорозі.  Зокрема, розповідає розробник iOs Петро Шпагін:
«Навесні йшов по вулиці, побачив машину з розбитим заднім склом і явно слідами крадіжки речей з салону авто. Викликав поліцію, пішло багато часу, щоб знайти номер телефону і зв'язатися з власником авто. У цей момент і прийшла ідея зробити зручний додаток для подібних випадків».

Свою історію розповідає співзасновник проекту - Сергій Гридін: «У нас в ЖК взимку вічна проблема зі снігом і паркувальними місцями. Приїжджаєш ввечері - а стати просто ніде. І доводиться запарковувати когось і залишати листочок з номером телефону, щоб в 4 ранку тебе розбудили і попросили звільнити місце. Наскільки було б зручніше зв'язатися з сусідом по ЖК і просто домовитися, чия машина пізніше буде виїжджати, вирішити ці питання заздалегідь».

На випадок погроз і образ від неадекватних водіїв в додатку Autogram передбачений чорний список.

Також є можливість екстренного шаблонного повідомлення, яке прийде у вигляді звичайного SMS-повідомлення. Це трохи підвищує шанси бути поміченим, якщо стандартне повідомлення від програми було пропущено.

Розробники обіцяють багато корисних функцій в майбутньому і вихід з бета-тесту. На підході - Єврономер і можливість реєстрації через фейсбук, а також версія під Android. Про швидкість розробки поки розводять руками - проект фінансується «зі своєї кишені».

Версію для iOs можна скачати за посиланням: https://itunes.apple.com/app/id1385237256. 
 

Залишити коментар