Перейти до основного вмісту

ВРП звільнила Чернушенка за вчинення істотного дисциплінарного проступку

Дисциплінарну скаргу на суддю Чернушенка було відкрито у березні 2018 року на підставі заяви, у якій йшлося, що з 3 серпня 2015 року суддя апеляційного суду міста Києва Чернушенко відсутній на роботі з невідомих причин та фактично припинив виконувати свої обов’язки зі здійснення правосуддя.

Суддю неодноразово повідомляли про засідання Другої Дисциплінарної палати, що призначались на 2, 11 квітня 2018 року, з використанням усіх можливих засобів, а саме шляхом надсилання письмових запрошень для участі у засіданні дисциплінарного органу на адреси, які містяться в матеріалах дисциплінарної справи, та оприлюднення відповідних запрошень на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя. Однак жодного разу він не з'явився.

Нагадаємо, що у 2015 році за клопотанням Генерального прокурора суддю Чернушенка на два місяці відсторонили від займаної посади у зв’язку з врученням йому повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) та частиною другою статті 376-1 (незаконне втручання у роботу автоматизованої системи документообігу суду) Кримінального кодексу України.

Згодом ухвалою Новозаводського районного суду міста Чернігова від 3 липня 2015 року було надано дозвіл на затримання судді Чернушенка та оголошено його у національний та міжнародний розшук, а досудове розслідування кримінального провадження зупинено.

Залишити коментар