Перейти до основного вмісту

ВСУ просить ГПУ розслідувати факт втручання в процес ліквідації суду

Судді Верховного Суду України повідомили, що оголошення щодо припинення діяльності та ліквідації суду не відповідає дійсності, а накази про утворення ліквідаційної комісії підроблені.

Про це йдеться в опублікованому на сайті ВСУ повідомленні до ГПУ, повідомляє «ЗіБ».

Так, Судді  Верховного   Суду   України   повідомили Генеральну  прокуратуру  України  про  незаконні  дії,  які  містять  ознаки складів   злочинів,   передбачених   статтями   353,   358,   364,   3652,   376 Кримінального  кодексу  України,  щодо  ліквідації  Верховного  Суду  України як конституційного   органу   і   найвищого   судового   органу   в   системі судоустрою України згідно зі статтею  125 Конституції України.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація щодо внесення до Єдиного державного реєстру інформації про початок ліквідації Верховного Суду України, яка не відповідає дійсності.

Як повідомили у ВСУ, розпорядчого акта про припинення, реорганізацію або ліквідацію Верховного Суду України уповноваженим органом не видавалося. Ліквідаційна комісія не створювалася. Уповноважена особа від імені юридичної особи публічного права з конституційним статусом до державного реєстратора не зверталася.

Детально ознайомитися з текстом офіційного повідомлення ВСУ можна за посиланням.

Залишити коментар