Перейти до основного вмісту

Заступник глави СБУ просить суд притягнути до відповідальності Ситника

На директора НАБУ Артема Ситника подав до суду перший заступник глави СБУ Павло Демчина. Справа — про захист честі та гідності у зв’язку зі заявою Ситника про його причетність до реклами НАБУ в метро. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я звернувся до Солом’янського районного суду Києва з позовом до директора НАБУ Артема Ситника. Приводом стали голослівні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції”, — заявив Демчина.

Він зазначив, що Ситник звинуватив його в причетності до інформаційної кампанії, спрямованої проти НАБУ.

Демчина також наголосив, що на момент засідання комітету всеукраїнська громадська організація “Чесне слово” підтвердила проведення нею публічних акцій з критикою Ситника, про що директор НАБУ не міг не знати.

Заступник глави СБУ заявив, що готовий піти з посади, якщо суд підтвердить звинувачення на його адресу.

“Підкреслюю, що як офіцер у разі підтвердження судом звинувачень на свою адресу, покину посаду в СБУ. Чи готовий Ситник, відповідаючи за свої абсурдні звинувачення, до такого кроку? Дуже сумніваюся”, — сказав Демчина.

Перший заступник глави СБУ у своїй позовній заяві просить суд визнати недостовірною інформацію, озвучену Ситником на засіданні комітету і такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію, а також спростувати її.

 

Залишити коментар