Перейти до основного вмісту

В ОП з’явиться старий-новий «смотрящий» за судами: замість Смирнова буде Філатов

У коридорах головної будівлі на Банковій активно обговорюються нові кадрові перестановки.

«Конфлікт між Андріями - Смирновим і Єрмаком існує давно. Єрмак давно намагався збити його, а тут відмінний привід - криза з ОАСК. Формально, Смирнова звинувачують у провалі судової реформи. Але, ніхто не очікував, що в результаті цієї гри апаратно переможе Кирило Тимошенко», - говорить співрозмовник телеграм-каналу «Свободный».

За його словами, до призначення готують Олексія Філатова, який неформально курирував суди в АП Порошенко. «Дивіться, Олексій Філатов - це людина Бориса Ложкіна. До цього моменту, Ложкін вже рекомендував Кирилу Тимошенко свого двоюрідного брата - Юрія Голика, який відповідає зараз за інкасування «Великого будівництва», саме Ложкін ставив на посаду губернатора Дніпропетровської області Резніченко, і Ложкін привів Кирилу Тимошену Віталія Ковальчука, в якості позаштатного радника з регіональної політики. Тобто, Кирило Тимошенко апаратно посилюється, як і вплив Ложкіна в Офісі. А Смирнов? - ну, він слабше О.Татарова, на Татарові зараз тримається юридичний супровід. Навіщо тримати Смирнова - не ясно. Після перестановки розклад буде наступним: у Єрмака буде Татаров, у Тимошенка - Філатов. Подивимося, хто в підсумку цієї апаратної війни переможе».

скрин

Трохи пізніше в ЗМІ пояснили природу швидкої відставки Смирнова з ОП: «Справа в тому, що коли Андрій Смирнов потрапив в ОП, в зоні його відповідальності були суди і правоохоронні органи. Але, після приходу Татарова, Смирнов втратив правоохоронців. А пізніше почав втрачати контроль і над судами. Смирнов вирішив нанести удар по Татарову і пішов на співпрацю з НАБУ. Всі рухи НАБУ по Татарову супроводжувалися і координувалися Смирновим. Я не знаю, як Татарову це вдалося, але, він зловив Смирнова за руку. На роботі з НАБУ проти нього, з доказами. Про цьому відразу ж доповіли Першому, звичайно ж, про це дізнався кожен співробітник в ОП. Після цього, питання зі Смирновим було вирішено остаточно».

Залишити коментар