Перейти до основного вмісту

Вемір Давітян заснував юридичну компанію Novem

Бізнесмен Вемір Давітян оголосив про запуск компанії Novem, до якої приєдналась команда високопрофесійних правників, об'єднаних досвідом, талантом і вірою в закон. Компанія розпочала свою діяльність та своїм пріоритетним напрямком визначила комплаєнс та боротьбу з корупцією.

 

Novem надає підтримку підприємцям у боротьбі з шахраями, аферистами та рейдерами. Допомагає громадянам з правових питань у випадках юридичної боротьби з корупцією, беззаконням чи перевищенням повноважень з боку представників влади й силових структур.

 

«Рейдерська атака, як на мене, зараз є чи не найпоширенішою подією у світі корпоративних війн. "Удар через мінорітарія", підлог реєстрів, "наїзд" через правоохоронні чи контролюючі органи, підробка рішень суду чи адміністративних органів, штучне демпінгування вартості ліквідних активів та доведення до неплатоспроможності, колекторський рейд, зелене еко-рейдерство, блекмейл та грінмейл, тощо - всі ці схеми давно не є новиною для корпоративного світу, є класикою нелегального чи напівлегального недружнього поглинання і є повсякденною рутинною роботою, для усіх сторін - як тих хто атакує, так і тих хто захищається», - зазначає засновник Novem Вемір Давітян.

 

Окрім того, спеціалізацією Novem є антимонопольне право, банківське і фінансове право, корпоративне право, M&A, реструктуризація та банкрутство, судова практика, проектне фінансування та державно-приватне партнерство, технології та електронні комунікації, енергетика, природні ресурси та будівництво.

Залишити коментар