Перейти до основного вмісту

Офіс реформ Кабміну шукає юриста

Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України, інформує Урядовий портал.

«Ми шукаємо трьох висококваліфікованих фахівців: Старшого проектного менеджера – юриста (Приватизація та реформа держпідприємств), старшого проектного менеджера – HR (Приватизація та реформа держпідприємств) і менеджера з комунікацій (Приватизація та реформа держпідприємств)», – йдеться у повідомленні.

Очікується, що ці фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам у розробці і реалізації галузевих стратегій та пріоритетних реформ.

Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами (не державна служба), якими запропонований конкурентний рівень оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23.59 14 травня 2018 року. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.